top of page

Способи управління системою "Розумний Дім"

Автоматизація

Автоматично

Це найбільша перевага системи. Ми програмуємо всі функції будинком, щоб ви виконували мінімум дій у ньому. Наприклад, температура підтримується автоматично, ролети чи штори самі відкриваються і закриваються залежно від кількості світла, автоматичне включення та вимкнення прохідного світла і ще безліч фішок, про які ми з радістю розповімо.

Смартфон

Ще одна смачна фішка технології - це "Будинок у смартфоні". Адже зі смартфона ви зможете керувати всіма функціями розумного дому. А найголовніше, що все робиться дистанційно з будь-якої точки світу, де є інтернет.
Це один з найзручніших способів керування, адже навіть домофоном ви можете користуватись просто з телефона.
Тобто, все керування відбувається з 1 додатку.

панель керування

Панелі Керування

Це може бути вбудований планшет у стіну, чи інші спеціальні панелі керування, які стаціонарні. Виглядають напрочуд футуристично. Ваші гості їх точно помітять. Панелі керування надзвичайно корисні в коридорі. Бо біля вхідних дверей найзручніше ставити будинок на охорону, або використати сценарій "я пішов".

Вимикачі

Ну що ж, навіть класика звичайних вимикачів у наших руках стає багатофункційним девайсом. Адже з одного вимикача можна керувати різними функціями. Наприклад, одне натискання вмикається світло, а 2 натискання опускається ролета. І таких комбінацій багато.
А найголовніше, що в будь-який момент ви самостійно можете змінити функцію вимикача.

вимикач
Голосове керування

Голосове керування

Програмуємо будь-які команди, щоб ви могли керувати голосом. Основна фішка: ви можете, навіть сидячи в автомобілі, дати команду голосовому помічнику, щоб будинок повернув температуру до комфортної, бо ви їдете додому.
Підтримуються Google, Siri та Alexa.

bottom of page