top of page

Мультирум

Компанія Larnitech пропонує вам одне з найкращих рішень мультируму на ринку!

Ви з легкістю можете керувати музикою, відеозвуковими сценаріями та повідомленнями, відповідно до ваших потреб і потреб ваших близьких!

Ви повністю контролюєте аудіо- та відеосигнали в будинку. Різні треки, в один і той же час, можуть звучати в різних кімнатах (класична музика — в кабінеті, джаз — в барі й казка — в дитячій кімнаті й т. д.). Ви можете легко керувати багатокімнатною системою зі свого планшета (смартфона) або настінних панелей.
Функції системи мультирум від Larnitech:
Голосове керування (alexa, siri, google home)
Сповіщення
Підтримка DLNA, SAMBA та BLUETOOTH
Світломузика.

multi.png
Відстеження звуку

Система реагує на місцеперебування слухача за допомогою датчиків руху. Вона автоматично включає звук, коли виявляє присутність людини, і відключає його, коли нікого нема.

Підтримка DLNA та інтернет-радіо

Система підтримує технологію DLNA, яка дозволяє взаємодіяти з іншими пристроями, що підтримують цей стандарт. Мультимедійна система може відтворювати контент, що зберігається на вашому смартфоні, комп’ютері або NAS (Network Attached Storage). Мультирумна система також може транслювати інтернет-радіостанції.

Гнучка структура

Основним елементом системи мультирум є медіа-точка. Це компактний пристрій з вбудованим підсилювачем. Медіа-точки підключаються до локальної мережі. Мережева структура дозволяє легко розширювати і змінювати систему. Можна легко додати нові мультимедійні точки. Ваш «Розумний Дім» автоматично виявить новий підключений пристрій, який незабаром буде готовий до роботи

Голосове керування

Відомі і улюблені Сірі, Алекса і Google Home інтегруються в «Розумний Дім» від Larnitech. Просто скажіть своєму будинку, що потрібно зробити, і продовжуйте насолоджуватися життям. «Розумний Дім» від Larnitech все зробить за вас!

Голосові сповіщення

Мультирумний додаток, інтегрований у систему Larnitech «Розумний Дім», дозволяє використовувати його в різних сценаріях. Наприклад, система може повідомити вас про активацію системи безпеки, або протікання води.

Внутрішній зв’язок

Система внутрішнього зв’язку дозволяє відтворювати повідомлення, як в окремих кімнатах, так і в усьому будинку одночасно (всюди, де встановлена система мультирум). Сигнал виклику відтворюється в будь-якому приміщенні будинку за допомогою системи. Відео транслюється на планшетах, смартфонах або телевізорах. Ви можете поговорити з гостем з будь-якого місця, де б ви не знаходилися, і, при потребі, впустити в будинок.

bottom of page