top of page

Функції

Системи "Розумний дім" схожа на конструктор, де ви обираєте тільки необхідні вам функції. 

Керування світлом зі смартфона в системі Розумний Дім

Світло

Легкість у користуванні внутрішнім і зовнішнім освітленням: світло може вмикатись автоматично, коли ви заходите в кімнату, та вимикатись, коли ви пішли. Також керування може відбуватись через додаток у смартфоні віддалено. Ви можете вмикати, чи вимикати світло відразу всюди, точково, регулювати яскравість і кольори.
Коли ви пішли з помешкання, не варто хвилюватися за техніку, яку ви могли забути вимкнути, адже ви можете керувати всіма розетками в будинку зі смартфона.

Керування опаленням зі смартфона в системі Розумний Дім

Опалення

Більше не потрібно хвилюватись за температуру, адже ви можете виставити комфортну для себе, а будинок буде підтримувати її автоматично.

Керуйте кліматом у всьому будинку, або ж налаштовуйте потрібну температуру у кожній кімнаті окремо, просто зі свого смартфона.
А коли вас нема вдома, температура автоматично знижується, і перед вашим поверненням повертається до комфортної.

Керування кліматом зі смартфона в системі Розумний Дім

Клімат

Оптимальна якість повітря в будинку може виконуватись автоматично в залежності від поточної. Якщо потрібно, "Розумний будинок" автоматично ввімкне вентиляцію, чи зволожувач повітря. А також, якщо у вас гості, будинок збільшить інтенсивність вентиляції.

Керування шторами зі смартфона в системі Розумний Дім

Ролети та жалюзі

А тут насолода від пробудження виходить на новий рівень. Уявіть собі, що ваш ранок настає тоді, коли вам це потрібно. Більше сонечко вас не розбудить раніше, ніж треба.

Штори, чи ролети будуть закриті до певної години, або певного рівня яскравості. Цією опцією, як і всіма іншими, ви також можете керувати дистанційно, зі смартфона. Відкривайте, або закривайте ролети в будь-який, потрібний для вас, момент.

Безпека в системі Розумний дім

Безпека

Вам більше не треба хвилюватися про небезпеку витоку газу, пожежі, чи протікання води.
У разі непередбачуваної ситуації, спрацьовують відповідні датчики, після чого система «розумного будинку» сповістить вас про халепу та відразу ж перекриє воду в системі, або клапан газу. Також “розумний будинок” автоматично робить перевірку всіх систем та попередить вас про некритичні пошкодження.

охорона в системі розумний дім

Охорона та відеоспостереження

Під час вашої відсутності будинок автоматично включає охоронну систему. Доступ до системи відеоспостереження та домофону з будь-якого куточка світу, де є інтернет, завжди залишається з вами.  А під час вашої відпустки, система може створювати ефект вашої присутності вдома. 

Керування воротами зі смартфона в системі Розумний Дім

Брами, ворота, двері

Дуже зручно, якщо брама, або ворота автоматично відкриваються, коли ви під’їжджаєте до свого подвір’я. Цим можна керувати за допомогою голосового помічника, або взагалі, камера зчитує номерний знак вашого автомобіля і все робить сама.

А якщо до вас неочікувано прийшли гості, а ви не можете відчинити двері, бо приймаєте ванну (наприклад) – не біда, ви можете відчинити двері зі смартфона.

Керування домофоном зі смартфона в системі Розумний Дім

Домофон

Віддалений доступ до домофону: ви можете поговорити з людьми, навіть на роботі, просто зі свого смартфону.

Мултирум

Мультимедія

За допомогою системи мультирум, ви можете слухати музику, подкасти чи інтерв’ю з надзвичайно приємним та глибоким звуком у будь-якому куточку вашого дому, навіть у ванній кімнаті.
І не варто хвилюватися, що техніка може вийти з ладу, оскільки ми підберемо акустичну систему з урахуванням всіх аспектів середовища. А також можна створити режим “Вечірка”, в якому мультирумна система може взаємодіяти з підсвіткою RGB, змінюючи колір і яскравість відповідно до характеру відтворюваної музики.
Також за допомогою системи ви можете надсилати голосові повідомлення у будь-яку кімнату вашого будинку, наприклад покликати ваших дітей їсти.

Домашній кінотеатр

Домашній кінотеатр

За натисканням одної кнопки, опускається прихований екран, вмикається проєктор, налаштовується необхідне освітлення у приміщенні. Після чого ви занурюєтесь у свій улюблений фільм або серіал, як у кінотеатрі. І все це у вашій затишній оселі. Також ви, чи ваші діти зможуть грати улюблені ігри на великому екрані.

Керування підігрівом зі смартфона в системі Розумний Дім

Підігрів даху, ринв, і т.д.

Ви більше не будете перейматися за свою безпеку, чи безпеку дитини взимку, оскільки: підігрів даху та ринв не дасть накопичитись снігу, або формуванню бурульок, які можуть впасти на вас; Обігрів вуличних сходів не дозволить послизнутись, адже нема льоду – нема падінь; Можна навіть доріжку від брами до вхідних дверей підігрівати, щоб відпала потреба чистити сніг.

Керування поливом зі смартфона в системі Розумний Дім

Полив рослин

Автоматичний полив рослин: більше не потрібно це робити вручну. Також система враховує погодні умови та чи є хтось в зоні поливу, щоб нікого не намочити.

Дистанційне перекриття газу і води

Водопостачання та газ

Автоматизовані вентилі для управління водою — саме те, що потрібно для економії води. Якщо ви забули закрити кран, або закрутили його не надто щільно, система автоматизації зробить це замість вас! Бо варто лише увімкнути сценарій «всі пішли», й вода перекриється в усіх кранах. І помешкання в безпеці, і гроші зберігаються.
Також ви можете обирати комфортну температуру для купання.
Ідентично можна перекрити газ зі смартфона.

Керування нотатками і нагадуваннями зі смартфона в системі Розумний Дім

Нотатки та нагадування

Жодна ідея не вислизне від вас, адже за допомогою голосового помічника ви зможете її надиктувати, займаючись власними справами. А також, якщо потрібно щось вам нагадати - будинок зробить це в потрібний час.

Керування побутовою технікою зі смартфона в системі Розумний Дім

Побутова техніка

Керуйте побутовою технікою просто зі свого смартфона: запускайте робот пилосос на роботі, чи робіть собі чашку кави ще коли ви у ліжку.

Керування басейном зі смартфона в системі Розумний Дім

Обладнання для басейну

Якщо ви щасливий власник басейну, то автоматизація додасть вам трохи ексклюзивних і корисних функцій: необхідний мікроклімат, тобто ніякого конденсату та пари, якщо басейн у приміщенні. Нагрівання басейну в необхідні години, чи у будь-який потрібний момент. Регулювання підсвітки та освітлення. Можна встановити спеціальні телевізори та аудіо системи для басейну. Все це, і не тільки, можемо реалізувати при потребі та вашому бажанні.

Керування сценаріями зі смартфона в системі Розумний Дім

Сценарії

Сценарії в системі "Розумний дім" виконують декілька завдань по одній кнопці та програмуються під ваш стиль життя. Наприклад, сценарій "Я пішов" автоматично перекриває воду, газ, вимикає всі розетки ( крім необхідних), cтавить будинок на охорону, вимикає все світло та ставить котел в еко режим.18:00

bottom of page