top of page

IQ переваги

Економія

Хочете заощаджувати на комунальних послугах до 30% в місяць? Тоді система "Розумний дім" ідеально вам підійде. Після встановлення ви отримаєте економію на освітленні до 40%, на опаленні до 30% та на експлуатаційних витратах до 25%. Тому, що система сама регулює та контролює роботу всіх систем, в залежності від теперішніх потреб та налаштувань.

За підрахунками фахівців, інвестиції в систему "Розумний Дім" окуплять себе вже за 3-5 років експлуатації, і це в штатному режимі. А якщо будинок перешкоджає аварії, то й швидше. Такий економічний ефект дають енергоощадливі технології та збільшення терміну експлуатації обладнання.

Гроші

Комфорт

Слухання музики

Спокій 365 днів у рік! Оскільки все автоматизовано, тобто: жодних непередбачуваних ситуацій, небезпек. Будинок автоматично робить більшість рутинних справ: автоматично підтримує необхідну температуру в кімнатах, контролює якість повітря, вимикає зайве світло і т.д.
Ви можете керувати своїм будинком з будь-якого місця у світі, де є інтернет. Перебуваючи у відпустці, або у відрядженні, за допомогою смартфона, планшета чи ПК, ви можете в будь-який момент переглянути зображення з відеокамер та навіть відповісти людям, які дзвонять у двері. Також можете змінити параметри роботи інженерних систем!
З "Розумним домом" все просто, адже все запрограмовано, щоб він покращував якість вашого життя.

Безпека

Ще один вагомий плюс - системи захисту від аварій, які миттєво реагують на будь-яку критичну ситуацію, а у випадку аварії шкода буде завдана мінімальна, адже будинок автоматично зробить всі дії, щоб мінімізувати небезпеку. Окрім того, страхові компанії, при розрахунку страхових виплат, враховують факт, що система стояла.
Важливо, що можливості «Розумного дому» забезпечують управління усіма процесами в оптимальних режимах та гарантують постійний контроль стану пристроїв. А це збільшує термін використання обладнання.

Безпека

Екологія

Допомога природі

Ви можете зробити вагомий вклад у стрімкий розвиток нашої країни, щоб ваші діти та внуки жили в екологічній та чистій країні. Адже за допомогою системи "Розумний дім" ви не витрачаєте зайві енергоресурси, які зовсім вам не потрібні.
А це означає, що якась ТЕЦ спалить менше вугілля і зробить менше викидів в атмосферу. І найголовніше - вам не потрібно робити це самим, адже система все робить автоматично.

bottom of page